juny 062016
 

Andorra la Vella, 2 de juny de 2016

 

Estimats companys,

 

Ens complau convidar-vos a participar a la tradicional tirada Festa Major d’Andorra la Vella que es celebrarà els propers dies 6 i 7 d’agost, amb el suport del Comú d’Andorra la Vella a la nostra galeria.

 

Dia 6, dissabte: 1a Sèrie de pistola stàndard a les 9 hores

                           1a Sèrie de pistola i carrabina  pneumàtica a les 9 hores

Dia 7, diumenge: 1a Sèrie de pistola gros calibre a les 9 hores

                              1a Sèrie de pistola i carrabina pneumàtica a les 9 hores

Lliurament dels trofeus i petit aperitiu el diumenge .

( L’horari esta per decidir, depenent del nombre de tiradors )

Preu de la inscripció (inclosa 1 modalitat): 20€

Preu per modalitat afegida: 5€

 

Tots els tiradors que desitgin participar a la competició hauran de lliurar obligatòriament la següent informació (Nom, Cognoms, Club, Modalitats escollides -pistola estàndard, pistola pneumàtica, pistola gros calibre, carrabina pneumàtica – i categories -Sèniors 1a, 2a, 3a, dames, veterans, júnior masculí, júnior femení i cadets, abans del 30 de juliol sense excepcions, per les següents vies:

Telèfon: 00376-860972 (horaris 17h a 22h de dimarts a divendres)

Movil:    00376-321780 Sr. J-C. Cruz

Correu electrònic: catp@andorra.ad

Fax: 00376-820465 (A l’atenció d’en Jaume Miret)

( PODEU EMPLENAR LA INSCRIPCIÓ   http://andorratir.org/fotoblog/inscripcions2016.xls

I ENVIAR-LA A    catp@andorra.ad )

Gràcies

LA JUNTA DIRECTIVA

 

 

 Posted by at 11:18
gen. 232016
 

Andorra la Vella, 22/01/2016

CONVOCATÒRIA ASSEMBLEA GENERAL ORDINÀRIA      

   Benvolgut Soci/a,

Et convoquem a la propera Assemblea General Ordinària, que tindrà lloc el proper

dia Dijous 18 de febrer del 2016, a les nostres instal·lacions.

     1a. Convocatòria a les 19:30 hores.

2a. Convocatòria a les 20:00 hores.

 

ORDRE DEL DIA

1r. Lectura de l’acta anterior.

2n. Presentació de comptes i aprovació si s’escau de l’any 2015.

3r. Estat financer i pressupost per l’any 2016.

4t. Precs i preguntes.

Esperant poder comptar amb la vostra participació, rebeu una cordial salutació.

La Junta Directiva.

 

P.S. Si desitgeu rebre les notificacions oficials del CLUB mitjançant correu

electrònic, preguem que ens feu arribar la vostra adreça amb la màxima celeritat a

catp@andorra.ad

 Posted by at 13:16
gen. 212016
 

GROS CALIBRE:

2º CAT:

1º CLASS …………………………..    Joan A. LÓPEZ MARTIN

2º CLASS …………………………..   Jaume  MIRET JANSÀ

 PISTOLA STANDARD:

 3º CAT:

1º CLASS …………………………..   Xavier PELÁEZ CASAL

2º CLASS …………………………..   Francesc FERNANDEZ FARIÑAS

3º CALSS……………………………   Salvador MONZONIS ESVERTIT

 PISTOLA STANDARD:

 2º CAT:

1º CLASS …………………………….   Joan A. LÓPEZ MARTIN

2º CLASS …………………………….   Jaume MIRET JANSÀ

 AVANTCÀRREGA MARIETTE:

 1º CLASS ……………………………   Jaume MIRET JANSÀ

2º CLASS……………………………..   Salvador MONZONIS ESVERTIT

3º CLASS……………………………..   Eric BOULANGER

 AVANTCÀRREGA KUCHENREUTER:

 1º CLASS………………………………. Salvador MONZONIS ESVERTIT

2º CLASS……………………………….. Jaume MIRET JANSÀ

  CARRABINA BR 22-LR:

 1º CLASS……………………………….. Salvador MONZONIS ESVERTIT

2º CLASS……………………………….. Edgardo SANDULLO

 CARRABINA BR 25-AIR:

 1º CLASS……………………………….. Salvador MONZONIS ESVERTIT

 PISTOLA PNEUMÀTICA:

 3º CAT:

1º CLASS …………………………… ….  Francesc FERNANDEZ FARIÑAS

 2º CAT:

1º CLASS…………………………………. Xavier PELÁEZ CASAL

2º CLASS…………………………………. Jordi PONS LÓPEZ

 1º CAT

1º CLASS …………………………………. GERARD AUDISSOU

2º CLASS ………………………………… ISIDORO SANCHEZ VIDAL

 I.P.S.C.

OPEN:

1º CLASS …………………………………. Jaume CRISTOFOL BALBOA

 I.P.S.C.

 STANDARD:

1º CLASS …………………………………. Pepito GACULA FONTANILLA

2º CLASS …………………………………. Joan A. LÓPEZ MARTIN

3º CLASS …………………………………. Jaume CRISTOFOL BALBOA

 Posted by at 13:04
oct. 262015
 

El passat dia 19 d’octubre 2015, i amb motiu de la celebració de la Mare de Deu del Remei,

tingué lloc al Club Andorrà de Tir de Precisió,  dues  petites  competicions , una  de  Tir  I.P.S.C.,

i una de dards, pels membres del Cos Penitenciari d’Andorra.

 

Amb la següent classificació, en la proba de tir:

 

1er.      Josep Manel Moreno

2on.     Carles Oferiel 

3er.       Antoni Doval

I en la prova de dards, el guanyador             Josep Manel Moreno

      

          Tot seguit tots pogueren gaudir d’un petit aperitiu,  celebrat així aquesta Festa.

            

   Quedant tots emplaçats per al proper any, en aquest mateix Club Andorrà de Tir de Precisió.

Tirada CP

 

 

 

 

 

 Posted by at 13:18
oct. 012015
 

CAMPIONAT D’ANDORRA DE P. PNEUMÀTICA

         ( CELEBRAT EL DISSABTE 12/09/2015 )

 

1º class………….Isidoro SANCHEZ             amb 531 punts      

2ºclass…………. Francesc FERNANDEZ   amb 530 punts

3º class………….Javier PELAEZ                    amb 514 punts


 

       CAMPIONAT D’ANDORRA DE BR25 – AIR

         ( CELEBRAT EL DISSABTE 5/09/2015 )

                            

1º class………….. Salvador MONZONIS   amb 372 punts


       CAMPIONAT D’ANDORRA DE BR25 – 22LR

         ( CELEBRAT EL DISSABTE 5/09/2015 )

 

1º class………….. Salvador MONZONIS amb 488 punts

 

 

CAMPIONAT D’ANDORRA DE P. STANDARD

           ( CELEBRAT EL DISSABTE 5/09/2015 )

 

1º class………… Joan LOPEZ                   amb 482 punts

2º class………… Javier PELAEZ             amb 479 punts

3º class………… Jaume MIRET               amb 465 punts

                         .-..-.-.-.-.-.-.–..-.-.-.-.-.

 

CAMPIONAT D’ANDORRA DE P. GROS CALIBRE

         ( CELEBRAT EL DISSABTE 19/09/2015 )

 

   1º class…………. Joan LOPEZ MARTIN    amb 516 punts

   2º class…………. Jaume MIRET JANSÀ    amb 479 punts

 

   CAMPIONAT D’ANDORRA DE AVANTCARGA

         ( CELEBRAT EL DISSABTE 19/09/2015 )

 

   CAT: KUCHENREUTER

   1º class…………. Salvador MONZONIS   amb 74 punts

   2º class…………. Jaume MIRET                 amb 59 punts

CAT: MARIETTE

1º class………….. Jaume MIRET                     amb 83 punts

2º class………….. Salvador MONZONIS       amb 74 punts

 Posted by at 10:28
ag. 062015
 

Carrabina Pneumatica

Cadet Femeni
Iris Martinez C.T.Manrresa Espanya 366
Eva Cuevas C.T.Manrresa Espanya 357
Cadet Masculi
Oriol Martinez Perez C.T.Manrresa Espanya 371
Pau Nacenta Merinas C.T.Manrresa Espanya 369
Junior Masculi
Enrique Tabaco C.T.Suria Espanya 241
Damas
Esther Barrugues Alviña C.T.Andorra Principat d’Andorra 386
Senior 3ª Categoria
Sergi Garciz Gonzalez C.T.Lleida Espanya 463
Romualdo Piñol Illa C.T.Mataro Espanya 456
Paco Gamez Cortes C.T.Mataro Espanya 353
Senior 2ª Categoria
Jordi Esteban Alzuria C.T.Suria Espanya 515
Senior 1ª Categoria
Romain Sohet C.T.Montesson França 564
Eduardo Gonzalez Marco C.T.Barcelona Espanya 558
Jodi Bonvehi Fernandez C.T.Barcelona Espanya 549
 Posted by at 14:20
ag. 062015
 
Pistola Pneumatica
Cadet Femeni
Cristina Subira Oerezz C.T.Barcelona Espanya 230
Cadet Masculi
Arnau Palou Comas C.T.Mataro Espanya 336
Unai Gamez Santana C.T.Mataro Espanya 320
Junior Femeni
Beatriz Jimenez Martinez C.T.Almansa Espanya 320
Damas
Clara Gomez Gomez C.T.Barcelona Espanya 370
Coral Majuelo Recorder C.T.Mataro Espanya 361
Servane Marsollier C.T.Montesson França 360
Violette Steiner C.T.Marseille França 345
Nicole Jubal C.T.Osseja França 329
Josefa Martinez Rodriguez C.T.Almansa Espanya 319
Francisca Marti Fresquet C.T.Montsia Espanya 314
Eli Miro Valls C.T.Montsia Espanya 234
Veterans
Vicenç Arrue Gadea C.T.Mataro Espanya 538
Salvador Bel Bertumeu C.T.Montsia Espanya 533
Jose Blanco Callado C.T.Almansa Espanya 516
Emilio Tabernero Cuenca C.T.Albacete Espanya 512
Guy Jubal C.T.Osseja França 511
Jean Pierre caravia C.T.Marseille França 506
Lluis Majuelo Almirante C.T.Mataro Espanya 502
Jose Vicente Perez Sempere C.T.Almansa Espanya 498
Juan Pozo Sola C.T.Barcelona Espanya 488
Rafael Muñoz Milla C.T.Almansa Espanya 488
Salvador Gomez Lorita C.T.Sabadell Espanya 478
Joan Fabregas Rodriguez C.T.Terrassa Espanya 470
Jose Antonio Gonzalez Mora C.T.Terrassa Espanya 414
Senior 3ª Categoria
Daniel Matarin Alonso C.T.Terrassa Espanya 539
Francesc Fernandez C.T.Andorra Principat d’Andorra 527
Jaime Manuel Alves Ferreira C.T.Mataro Espanya 512
Joaquin Pla Royo C.T.Montsia Espanya 507
Juan Sanchez Ferrer C.T.Terrassa Espanya 502
Jordi Bel Marti C.T.Montsia Espanya 498
Antonio Subira Valles C.T.Barcelona Espanya 460
Juan Antonio Mañas Gimenez C.T.Terrassa Espanya 430
Senior 2ª Categoria
Ramon Sanchez Bermejo C.T.Montsia Espanya 542
Adria Querol Valldeperes Espanya 532
Joan De Deu Martinez Macia C.T.Terrassa Espanya 525
Carles Morros Duchein C.T.Barcelona Espanya 514
Francisco Salinas C.T.Suria Espanya 506
Jordi Pons Lopez C.T.Andorra Principat d’Andorra 473
Senior 1ª Categoria
Juan Vidal Vidal C.T.Montsia Espanya 558
Miguel S. Jimenez Carpena C.T.Almansa Espanya 557
Samuel Salvador Vidal C.T.Barcelona Espanya 555
Blas Garcia Garcia C.T.Lleida Espanya 548
Isidoro Sanchez Vidal C.T.Andorra Principat d’Andorra 544
Miquel Bel Marti C.T.Montsia Espanya 537
Gerard Audissou C.T.Andorra Principat d’Andorra 536
Frack Palacio C.T.Osseja França 473
 Posted by at 14:19
ag. 062015
 
Pistola Estándar
Veterans
Joan Damian Hernandez C.T.Barcelona Espanya 520
Salvador Bel Bertumeu C.T.Montsia Espanya 492
Isidre Guitarrt Ferre C.T.Jordi Tarraco Espanya 474
Salvador Gomez Lorita C.T.Sabadell Espanya 445
Francesc Jorba Martinez C.T.Terrassa Espanya 397
Jose Antonio Gonzalez Mora C.T.Terrassa Espanya 390
Joan Fabregas Rodriguez C.T.Terrassa Espanya 350
Antonio Amoros Martinez C.T.Elche Espanya 346
Senior 3ª Categoria
Jordi Bel Marti C.T.Montsia Espanya 465
Joaquin Pla Royo C.T.Montsia Espanya 462
Sergi Garcia Gonzalez C.T.Lleida Espanya 426
Francisca Marti Fresquet C.T.Montsia Espanya 419
Joan De Deu Martinez Macia C.T.Terrassa Espanya 339
Francesc Fernandez C.T.Andorra Principat d’Andorra 319
Senior 2ª Categoria
F. Javier Diaz Bacelo C.T.Barcelona Espanya 527
Samuel Salvador Vidal C.T.Barcelona Espanya 524
Ramon Sanchez Bermejo C.T.Montsia Espanya 523
Daniel Matarin Alonso C.T.Terrassa Espanya 513
Joan Antoni Lopez Martin C.T.Andorra Principat d’Andorra 461
Senior 1ª Categoria
Juan Vidal Vidal C.T.Montsia Espanya 535
Pedro Angel Martinez Gomez C.T.Barcelona Espanya 527
Joan Fornos C.T.Barcelona Espanya 526
Miquel Bel Marti C.T.Montsia Espanya 519
Blas Garcia Garcia C.T.Lleida Espanya 488
Juan Jose Mari Mari C.T.Sport Inca Espanya 466
 Posted by at 14:18
ag. 062015
 
Pistola Dames
Clara Gomez Gomez C.T.Barcelona Espanya 540
Francisca Marti Fresquet C.T.Montsia Espanya 488
Adela Manuela Martinez Matilla C.T.Terrassa Espanya 456
Flor Peña Muñoz C.T.Terrassa Espanya 399
Eli Miro Valls C.T.Montsia Espanya 331
 Posted by at 14:18